راه اندازی کوره شاتل پخت چینی بهداشتی شرکت کاتیا

shuttle kiln

kiln


 

راه اندازی کوره شاتل پخت چینی بهداشتی

در خرداد ماه سال جاری یک دستگاه کوره شاتل پخت چینی بهداشتی گاز سوز به حجم مفید ۶۷ متر مکعب در شرکت کاتیا واقع در لالجین راه اندازی گردید. این کوره ‍‍دومین کوره ساخت شرکت پویندگان صنعت مانا در این شرکت می باشد پس از تجربه موفق نصب و راه اندازی کوره شاتل 95 متر مکعبی در سال 96 این کارخانه در راستای افزایش ظرفیت دومین کوره را خریداری نمودند.

کوره دارای سیستم کنترل تمام اتوماتیک بوده و دارای 16 مشعل High velocity با راندمان حرارتی بالا می باشد. تمام مشعل ها دارای سیستم کنترل شعله و شیر برقی مجزا می باشد. جهت تامین هوای مورد نیاز پخت و سردکردن از یک فن سانتریفیوژ به همراه سیستم اینورتر جهت کنترل دور استفاده شده است. این کوره دارای 10 واگن می باشد که 5 واگن در حال پخت و 5 واگن بیرون کوره جهت تخلیه و چینش قطعات برای پخت بعد می باشد. این کوره شاتل ظرفیت پخت بیش از 180 فرنگی در هر پخت می باشد.

این کوره دارای یک نرم افزار کاربری جهت کنترل تمام اتوماتیک می باشد که به وسیله آن سیکل پخت به همراه تمام پارامتر های کنترل کوره شامل دما، فشار، زمان، میزان گاز و دورفن قابل کنترل و برنامه دهی می باشد و در این سیستم می توان چندین نوع برنامه پخت را ذخیره و فراخوانی نمود.

 

 

 

اخبار

sanitary wareshuttle kilnچینی بهداشتیکوره شاتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *