درباره ما

 

گروه فنی و مهندسی پویندگان دارای سالها تجربه موفق در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی انواع تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید در صنایع مختلف می باشد.

این مجموعه در زمینه طراحی و ساخت بسیاری از تجهیزات انتقال مواد و جداسازی و تخلیص مواد صنایع شیمیایی و مواد غذایی فعالیت نموده است و انواع سانتریفیوژهای صنعتی، کلاریفایر ها و کلاسیفایر ها، انواع مبدل های حرارتی و کوره های خشک کن و سیستم های غبار گیر و از این دست از تولیدات این مجموعه بوده است در تمام این موارد، طراحی به صورت اختصاصی متناسب با شرایط، نیاز و خواست مشتریان محترم انجام گرفته تا بهترین کارایی و بهره وری را برای صنایع به ارمغان آورد.

در سالهای اخیر گروه فنی و مهندسی پویندگان به صورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعت سرامیک و چینی آلات بهداشتی از قبیل کوره های پخت، ماشین آلات ریخته گری فرنگی یک تکه، مخازن آماده سازی دوغاب بدنه و لعاب، سیستم های ذخیره سازی و انتقال مواد اولیه و غیره فعالیت نموده است که حاصل این اقدامات رضایتمندی و همکاری مستمر و اعتماد مشتریان به این مجموعه می باشد.

گروه فنی و مهندسی پویندگان با بکارگیری نیروی متخصص، با تجربه و خلاق توانایی طراحی و ساخت کلیه تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت با توجه به خواست و شرایط مشتریان خود می باشد.

 

گروه فنی مهندسی پویندگان
کوره های شاتل پخت سرامیک

گروه فنی مهندسی پویندگان با تجربه موفق در زمینه کوره های شاتل گاز سوز تمام اتوماتیک دارای امکان طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی این کوره ها با بکارگیری به روزترین ابزارها و تجهیزات و کاملترین روش های کنترل در ظرفیت های مختلف برای کارخانجات چینی بهداشتی و سرامیک می باشد.

 

خطوط تولید چینی آلات بهداشتی و سرامیک

ما در این مجموعه می توانیم در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعت سرامیک و چینی آلات بهداشتی از قبیل کوره های پخت، ماشین آلات ریخته گری ، مخازن آماده سازی دوغاب بدنه و لعاب، سیستم های ذخیره سازی و انتقال مواد اولیه و انواع خشک کن ها و سایر ملزومات نیاز مشتریان خود را در بالاترین کیفیت برآورده نماید.

 

صنایع شیمیایی و مواد غذایی

این مجموعه در زمینه طراحی و ساخت بسیاری از تجهیزات انتقال مواد و جداسازی و تخلیص مواد صنایع شیمیایی و مواد غذایی فعالیت نموده است و انواع سانتریفیوژهای صنعتی، کلاریفایرها و کلاسیفایرها، انواع مبدل های حرارتی و کوره های خشک کن و سیستم های غبار گیر و از این دست از تولیدات این مجموعه بوده است در تمام این موارد، طراحی به صورت اختصاصی متناسب با شرایط، نیاز و خواست مشتریان محترم انجام گرفته تا بهترین کارایی و بهره وری را برای صنایع به ارمغان آورد.

 

ساخت و نصب خطوط تولید صنایع مختلف

یکی دیگر از زمینه های فعالیت گروه فنی مهندسی پویندگان ساخت و نصب ماشین آلات خطوط تولید صنایع بزرگ مانند ساخت و نصب خط مونتاژ ایران خودرو فارس و یا ساخت بخشی از تجهیزات و نصب کامل کوره های شاتل آلمانی شرکت گلسارفارس می باشد.

 

دستگاه ریخته گری فرنگی